Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Dedek Mraz obiskal KS Zlato polje

V sredo, 21.12.2022 je dedek Mraz obiskal naše najmlajše v dvorani OŠ F. Prešerna. Po dveh kovidnih letih, ko tovrstnega druženja ni smelo biti, se je tokrat udeležilo dogodka nekaj manj kot sto otrok v družbi mamic in očetov. 

Ogledali so si igrico dramskega krožka iz podružnične šole na Kokrici, ki je otrokom predstavila kdo se (ne) boji strahov, ki so znotraj votli, okrog jih pa nič ni.  Igrici je sledil obisk dedka Mraza, ki je otroke prijazno nagovoril, nekatere celo nahecal, da so kaj zapeli. Za kar so bili tudi nagrajeni, nato pa je vsakega še obdaroval s slikanicami, igračo ali barvicami in pomarančo ter sladko čokolado.    

Dvorana je bila polna, videti je bilo, da so tako starši kot otroci odhajali zadovoljni, nekateri so se z dedkom še fotografirali za spomin. 

 

back to top

The Best bookmaker bet365