Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Merjenje kostne gostote

Vabimo vas 

na MERJENJE KOSTNE GOSTOTE

v sredo,  27. oktobra 2021, od  9h-11h

V DVORANI KS ZLATO POLJE

v izvedbi Društva bolnikov z osteoporozo iz Kranja.

Osteoporoza je bolezen, ki ne boli, udari pa, ko je že skoraj prepozno – zato zdravniki priporočajo merjenje kostne gostote zlasti ženskam v meni in po njej, čeprav so ogroženi tudi drugi - tako ženske kot moški, včasih celo otroci.  

CENA MERJENJA: brezplačno, (lahko prostovoljni prispevek)

Ultrazvočni aparat, ki ga Društvo bolnikov z osteoporozo uporablja, preveri gostoto kosti v petnici. 

V ustrezno odprtino v aparatu se vstavi gola peta (bodite primerno obuti (brez hlačnih nogavic), da ne bo preveč dela s sezuvanjem in obuvanjem), pregled pa traja kako minuto.  Izpolnili boste tudi kratek vprašalnik, prinesite očala za branje. 

 

Krajevna skupnost Zlato polje 

 

back to top

The Best bookmaker bet365