Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Sodelujte in soustvarjajte Mestno občino Kranj Participativni proračun 2025 in 2026

Z aprilom se je pričelo izvajanje procesa participativnega proračuna za leti 2025 in 2026. Predloge zbiramo do konca meseca maja.

 
Ker smo letos prešli na dvoletni participativni proračun, lahko predlagate projekte, ki so finančno zahtevnejši in terjajo več kot eno leto od načrtovanja do izvedbe. Za posamezno  krajevno skupnost bo v proračunu občine namenjenih dobrih 48.000 evrov sredstev, skupno v dveh letih za 26 krajevnih skupnosti 1.250.000 evrov. Vaše ideje za izpeljavo projekta v naši občini lahko do 31. maja 2024 oddate z izpolnitvijo obrazca na spletni strani predlagaj.kranj.si. Izpolnjeni obrazec lahko oddate tudi preko e-pošte Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali po klasični pošti na naslov Mestna občina Kranj (Slovenski trg 1, 4000 Kranj) s pripisom »Za participativni proračun (ne odpiraj)«.

 

Vse podrobnosti z opisom projekta, časovnico ter načinom sodelovanja najdete na tej povezavi.

back to top

The Best bookmaker bet365